Aktuality

Upozorňujeme návštěvníky, že od pondělí 16.2.2020 až do odvolání bude místní restaurace kvůli mimořádné situaci uzavřena.

Vážení občané,
v souvislosti s infekčním onemocněním způsobeným novým koronavirem vydala Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě informace a doporučení k předmětnému onemocnění.

eNeschopenka

17.12.2019

eNeschopenka - DESATERO PRO POJIŠTĚNCE, aneb co se mění a co zůstává

Informujeme občany (a především obyvatele dotčených nemovitostí) o plánované rekonstrukci místní komunikace od č.p. 137 (Paličkovi) po č.p. 144 (Hajní). Nový asfaltový povrch je již dokončen, pouze dle počasí budou ještě probíhat dokončovací práce (zálivka starého asfaltového povrchu).

Vítáme Vás na nových internetových stránkách obce Bítov. Měli byste zde najít veškeré důležité informace úhledně seřazené do jednotlivých kategorií. Pokud by se Vám něco nelíbilo a bylo by potřeba něco změnit, jsme nakloněni konstruktivním návrhům :-)